Pula

Shitet nga: Ramadan 28 Shk 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Besianë
Shes te gjitha llojet e Pulave Brahma, cmimi 20-70Eur.
Shes Kikireza, cmimi 20Eur qifti.
Shes Shota te llojeve te ndryshme, cmimi 15-25Eur. Shes Misirka, cmimi 25Eur qifti.
Shes Gusa, cmimi 30Eur copa.
Shes veze te te gjitha ketyre llojeve te Shpendeve, si dhe te Fazanave, cmimi 2Eur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim