Qen Terrier

Shitet nga: Agim 24 Dhj 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Besianë
Shes Qenin Terrier Gjinia Femer Arsyja e Shtijes osht qe nuk ka Kush mu kujdes per to Qmimi osht 70 Euro Qeni osht i Ushtrim per gjueti pak Si dhe osht i shtri per njerzit po ashtu edhe per kafsh por duhet me trajni hala se osht i ri hala qeni nuk i ka hala 1 Vit Arsyja osht veq qe nuk ka kush mu kujdes per too .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim