Qeni

Shitet nga: Besart 10 Pri 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Besianë
Shitet qeni. Esht shum I ri. Hala si ka 1 vit dhe lehe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim