Shes Inkubatore

Shitet nga: nexhat 07 Shk 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
shes inkubatore me kapacitet prej 450 vezve ne te dy katet.inkubatori eshte ne gjendje shume te mier eshte i gatshem per funksione dhe ben perzierjen elektronike (rrotullon vezet automatik)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim