Vez fllanzav ekstra qmim

Shitet nga: Gani 12 Krr 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
shes vez te fllanzave vezt jane te freskta dhe porosia te behet ma heret per shkak te kerkesave te shumta








Fllanz fllanza fllanzave vo vez veze





Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim