Viq femer

Shitet nga: teli 24 Jan 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Besianë
Shes viqin femer viq hale pin tamel edhe han jarum dhe san kush e ka me majt bahet shum i mir i. Fermes me garancion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim