Zogj te mishit te fresket

Shitet nga: Ferma 17 Pri 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
ferma e zogjeve te mishit me seli ne BARDHOSH DHE NE RAHOVEC JU OFRON ZOGJ TE FRESKET . JU MIRPRESIM

ZOGJ TE VAKCINUAR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim