Zogje pule

Shitet nga: Anonim 22 Pri 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Kemi zogje dhe pula te races se paster italiane te llojeve ;Brama,Amrok etj termin i domosdoshem preferohet oraret prej ora 18:00 - 20:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim