pula dhe gjela

Shitet nga: Arbeni 31 Tet 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 EUR

Komuna: Besianë
Shes afer 400 pula dhe gjela te fshatit.Kane qel ne mars te ketij viti dhe jane te vaksionuar me rregull dhe jane shume te shendetshem.I shes te gjitha bashk perndryshe ndryshon qmimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim