pula dhe gjela

Shitet nga: Arbeni 31 Tet 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 EUR

Komuna: Besianë
Shes afer 400 pula dhe gjela fshati.Jane te qelun ne mars te ketij viti dhe jane te vaksionuar me rregull.I shes te gjitha bashk perndryshe ndryshon edhe qmimi.Ju mirepres ne nr 045688083.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim