Agregat 29 KVA

Shitet nga: Gjenerator (agregat) 28 Pri 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 490 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shesim gjeneratorin 29 KVA
Eshte i ardhur nga zvicrra.
Eshte ne gjendeje te mire shpenzimet i ka jo te mdha. Ka bigen per transportim.
Ka nje kabell disa metra qe i paketohen brenda tij ne qofse gjvendoset neper terene te ndryshme
Ka atomatiken komplet te integrueme fabrikishte .
Ka izolim per zhurem
Ka mbrojtjen automatike.

qmimi 3 950 euro

Zbitje 460 euro

Qmimi 3490 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim