Autolarje

Shitet nga: Amir 25 Shk 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes atolarjen gjerman tre fazne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim