Elektromotorr

Shitet nga: K.Pireva 08 Mar 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes 2 elektromotorr 7,5 kw 3fazor , prodhues Siemens - Gjermani. Janë të pa
perdorur në gjendje shumë të
mirë.Çmimi i negociueshem. Podujevë 044258128.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim