Elind 3.5

Shitet nga: Petrit Blakqori 04 Tet 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Eshte ne gjendje te mire dhe ka kapacitet shume te madhe 3.5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim