Makina G4

Shitet nga: Naimi 29 Nën 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Makina G4 me te gjitha paisjet percjellse te posa ardhura nga gjermania. Dhe cmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim