Makina per prodhimin e bishtave

Shitet nga: Rafet 26 Shk 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes makinat per prodhimin e disa llojeve te bishtave.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim