Makine per mbeshtjelljen e paletave me streq foli

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LABERION 25 Shk 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet paletizuesja e re prodhim Slloven , pa perdor.

Per info tjera mund te kontaktoni ne nr e tel; 044 122 133 / 044 170 314
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim