Mbushtore

Shitet nga: Makin mbushje 28 Pri 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 950 EUR   5 900 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes makine per mbushjen e lengjeve te ndryshme ,
Prodhim Italian Qmimi me ble te re eshte 70.000 franga zvicrane
Makina eshte e ardhur nga Zvicrra .
lengjeve te trasha pastaj kremave te ndryshem ,
Mundesia e mbushjes eshte prej 50 ml deri ne 1 L .
Mbushja mundet te behet me kater koka do te thote mbushje lineare siq duket ne foto .
Ka keto paisje:
1. Duplikatorin 400 L per pregaditjen e produktit perzierjen dhe zierjen e lendes se pare apo produktit
2. Mbushjen me kater koka
3. Mbyllesin me ajre
4. Traken per transportimin e shisheve
gjatesia e linjes perafersishte eshte 10-12 metra

Qmimi 5900 euro
Zbritje
E shesim per 3950 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim