Paisje per Mishtore

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Vellezerit Jashari (7) 28 Jan 12:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Posedojm te gjitha paisjet per mishtore duke filluar nga:
1. Vitrinat
2. Komorja
3.Mikseri
4.Per bluarjen e Mishit
5.Per prerjen e Mishit me Asht
6.Tavolina per pune
7.Varset e kofshev
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim