Prokolic

Shitet nga: Agon 20 Shk 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Prokolic e rujtne mundeni me ngaru qkamos nta me amortizim me qka do nrregull qdo sen gomat i ka te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim