Saldues per PVC

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Bleri Al-Pvc 08 Mar 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes salduesin per dyer dhe dritare PVC ne gjendje funksionale por ka nevoj per pak riparim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim