Shes Maqinen 32-She

Shitet nga: Euron 21 Mar 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes maqinen per blurjen emisht 32she. Maqina esht me te gjitha serviset e kryra dhe shum pak e perdor siq shihet edhe ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim