Shiten Makinat e Zdruktaris Made in Germany

Shitet nga: azizi 04 Shk 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes
makina te reja
Jan prodhime GJermane
Drebunge automatike hydraulike KM-5000-S-Hydro - Me gjatsij 160 cm trashsija 25cm per shfrytzim.SHpejtsija mund te shfrytzohet sipas deshires 1 deri ne 10 . Ka dhe shum pjes te veqanta per prodhime te ndryshme te drurit Qmimi 11500 Euro
Drebunge mekanike mundet deri ne ket gjatsij te shfrytzohet 120 cm . trashsija deri ne 14 cm Qmimi 2100 Euro Freze me rrobot dhe tegjth brisqit per dyr dhe dritare e shum sende shtes qmimi 5100 Euro
Dikte dye ansore me burgi dhe 3 brisqi gjonsija 51 cm per shfrytzim qmimi 4800 Euro
Dye sharra njera me tavoline levizse kurse tjeta tavolina jo levizse qmimi 4200 Euro.E shum sende tjera per industri . Na vizitoni kontakti me i shpejt tel:=044-652 097.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim