Lavatriqe

Shitet nga: premtim 05 Shk 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Shes lavatriqe ne gjendje te mir punon shum mir 1200 rrotullime
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim