Shpric per autolarje

Shitet nga: shpric 29 Pri 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Shes shpricin per autolarje tre faz i ardhun nga Gjermonia boj ndrrim me vetur qmimi me marveshje nr 045658036
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim