Torno drebong nga Gjermania

Shitet nga: Muhamet 19 Mar 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Shes Tornon ( Drebongun) i ardhur nga gjermania . Torno eshte i gatshem per pune dhe ne gjendje shum te mire per me shum tel 045 400 155Qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim