Paisje per frizer/e

Shitet nga: Buli 04 Tet 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
Shes paisjet per frizere te gjitha mjetet e nevojshme per sallon.
Jane dy tavolina, dy hauba, dy karrige te tavolinave, si dhe tri karrige te tjera,lloje te ndryshme te llokmeve,nje mantill per frizerin dhe nje mantill per klientin,lloje te ndryshme te katalogave, disa lloje te krahrave te ndryshme dhe nje kukell per prova, si dhe nje llavabo per larjen e flokeve.
Qmimi fix 1300€
Nr kontaktues 044-169-826.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim