Aparat i kafes

Shitet nga: lati 31 Maj 06:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
aporat kafje dhe mulliri komplet eshte eshte edhe me gas pline dhe rryme me dyat fabrikishtevw audi mercedes bmw ka ford opel renault jeep peugeot citroen 2 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar seat skoda iv volvo pjese jeep A4 saab jeep lancia chevrolet daewoo gjyp chrysler corsa dodge 80 90 alfa golf passat i fellne mercedes bmw ford opel renault peugeot citroen felge hyundai toyota honda fiat nissan jaguar seat corado skoda volvo saab lancia chevrolet daewoochrysler dodge alfa golf 3 golf 4 passat bora audi a2 audi a3 audi a4 audi a5 audi a6 audi a7 gjyp audi a8 mercedes a mercedes b mercedes jeep c mercedese 316 520 530 mercedes ml bmw 318 bmw 320 mondeo focus fiesta hyundai vectra astra x5corsa meriva laguna megane vel saitis velsatis clio peugeot 206peugeot 307 peugeot 406 peugeot 407 peugeot 607 citroen c1 citroen c2 citroen c3 citroen c4 citroen c5 citroen c6 picasso xsatina saxo elantra camry banes land cruiser stilo linea terrano punto primera x-type s-type aleta ibiza cordoba hundai getz corsa leon octavia superb fabia qen lacetti aveo nubira alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford bosh pumpe sierra alfa romeo 155 mazda sfi opel cadet sfi opel vectra sfi honda crx civic daewo citroen ax citroen zx citroen bx citroen saxo volvo 460 volvo 316 440 bmw 318 bmw 325 fiat uno fiat tipo fford mondeo 3 8 opel gsi opel sfi honda
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim