Furra per Pizza

Shitet nga: armendi 10 Mar 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shitit furra e pizza me rrym
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim