Invertar

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: genti 03 Pri 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes invertar dhe karrika te blera ne jusk me cilsi te lart normal te pordorura per me shum na kontaktoni ne numrin e me poshtem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim