Aparat per kafe

Shitet nga: Driton 23 Mar 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   60 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes aparatin per kafe punon shum mir esht ne gjendje te rregullt e bluan edhe kafen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim