Aparati i kafes

Shitet nga: taulant 21 Maj 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Aparati i kafes, mulliri per blurjen e kafes pluse motorri per shtypje te ujit, qmimi 150 euro , ne gjendje te rregullt oferta serjoze te firmes FAEMA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim