Aperat ikafes

Shitet nga: besim 17 Tet 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
SHES APERATIN PER CAFE BASHK ME MULLI NE GJENDJE TE MIR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim