Furre e bukes

Shitet nga: Furre e bukes 28 Pri 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR   1 950 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Furre e bukes inox ,
dy kateshe inox ne gjendeje te mire pune

Qmimi 1950 euro (i duskutueshem)

Zbitjr 600 euro

Qmimi 1350 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim