Interier per caffe

Shitet nga: Denis 04 Dhj 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Interier per caffe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim