Inventari për kafe - Karrika Verore

Shitet nga: Kusha 06 Mar 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes karriket verore me komplet , kam 10 cope prej ketyre . Janër përdorur në kafe disa muaj por tashmë kena ndrru invetarin kjo është arsyeja e shitjes.

Për çmim kontaktoni në numrin tim.

Faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim