Inventarin per teras

Shitet nga: timeout 19 Shk 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shitet inventari per teras karriga dhe tavolina inventari gjindet ne podujeve tel 044 275 875...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim