KOMPLET ULESE

Shitet nga: Bajram 12 Gsh 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes kompetin e ulseve me tavoline shume te ruajtura .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim