Komplet me tavolina dhe karrika

Shitet nga: Bajram 12 Gsh 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shiten karrika me tavolina te perdorura por te ruajtura .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim