Makin per zierjen e pastave

Shitet nga: Mergimi 13 Pri 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Makin per zierjen e pastave OSHt ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim