Rafte, friza, arka, makina te ndryshme

Shitet nga: fatmir 31 Tet 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
rafte friza arka makina te ndryshme me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim