Tavolina dhe karrika

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Shefqet 04 Mar 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Punojm sipas porosis: Tavolina dhe karrika nga druri ,separea , shankerica ,dhe inventar per kafiteri per ma shum na vizitoni ne Facebook : https://www.facebook.com/pages/Zdrukthtaria-Zeqiri-/410870932406811?ref=ts&fref=ts
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim