Tavolina nga druri

Shitet nga: taulant 21 Nën 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
tavolina te qajit nga druri te pa perdorura qmimi 80 euro 130 ka kene ne shitje (mbyllje e lokalit)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim