Tavolinat me karrika dhe klim

Shitet nga: Agon 28 Sht 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
3 tavolina me 4 karrika
Qmimi per cop 100 euro
Klima qe ftof dhe ngroh 150 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim