VITRINE PER GJELLERA

Shitet nga: shkelqim 27 Nën 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes vitrinen per gjellera per 8 Gjellera , shum pak e perdor ne gjendje shum te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim