Vija vetesherbyese per mbajtejen e ushqimit te n..

Shitet nga: vija vetesherbyese 28 Pri 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

999 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shesim vijen vetesherbyese per mbajtjen e ushqimit nxeht ne restorante
Nxemja e vijes behet me plin

Qmimi per pjes eshte 1100 euro

dy pjes 2200 euro
Ka Mbules nje pjes xham dhe pjesa tjeter inox

Zbitje qmimi 1000 euro per pjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim