shitet vitrina

Shitet nga: Esat 16 Pri 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten vitrina frigorifer mikroval bojler guri Shankut si dhe 25 m neon ndriques nxhyr xhelbert
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim