shitet

Shitet nga: lab 07 Nën 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet mikseri i pizzav shum pak i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim