tavolina me karriga

Shitet nga: besi 13 Shk 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes tavolina me marriga si pas marveshjes .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim