Biliardo

Shitet nga: flamur 23 Shk 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
shes bilardon ne gjendje shum te mir me 2 shtega dhe me topa komlet. per ma shum informata tel.044 499 188 gjendemi ne fshatin Batllav. Podujev
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim